fbpx

OFERTA PRACY

Stanowisko Technolog

W związku z ciągłym rozwojem firmy, poszukujemy pracownika na stanowisko Technolog

Opis Stanowiska:

  • konstruowanie nowych wyrobów i wprowadzanie zmian konstrukcyjnych w już istniejących
  • wykonywanie obliczeń konstrukcyjnych
  • poszukiwanie nowych rozwiązań konstrukcyjnych i wspieranie nowych wdrożeń oraz projektów związanych z poprawą jakości oraz redukcją kosztów
  • ocena poprawności rozwiązań konstrukcyjnych
  • wsparcie produkcji
  • tworzenie rysunków wykonawczych i założeniowych elementów
  • modelowanie w środowisku SolidWorks i AutoCad
  • tworzenie i nadzór nad dokumentacją techniczną
  • przygotowywanie kosztorysów
  • uzgodnienia techniczne z podwykonawcami
f

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • znajomość programów umożliwiających konstruowanie i modelowanie Solid
  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego, SolidWorks i AutoCad
  • zdolności analityczne oraz umiejętność rozwiązywania problemów technicznych
  • otwartość na nowe wyzwania
  • odpowiedzialność, inicjatywa, kreatywność oraz umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • korzystne warunki wynagradzania
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego

CV i List Motywacyjny prosimy składać mailowo na adres: mf.ksiegowosc@metalfach.com.pl lub osobiście w siedzibie firmy.

W dokumentach prosimy umieścić następującą klauzulę:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV, przez METAL-FACH JACEK KUCHAREWICZ, z siedzibą w Sokółce, przy ul. Sikorskiego 66, na potrzeby procesu rekrutacji.”

Kontakt telefoniczny możliwy pod numerem 85 711 52 10

Kontakt ogólny:

Otwarte:

  • Pn-Pt w godz. 07: 00-15:00
  • Telefon: +48 85 711 94 54
  • E-mail: sprzedaz@metalfach.com.pl

Kontakt serwis kotły c.o.

Otwarte:

  • Poniedziałek - Piątek 7:00-20:00
  • Sobota 8:00-16:00
  • Niedziela 10:00-14:00
  • Tel. +48 85 711 94 56
  • E-mail: serwis.kotly@metalfach.com.pl

Kontakt serwis pompy ciepła

Otwarte:

  • Poniedziałek - Piątek 7:00-15:00
  • Tel. +48 85 711 94 54 wew. 12
  • E-mail: serwis.pompy@metalfach.com.pl

Dane adresowe:

METAL-FACH Jacek Kucharewicz

  • 16-100 Sokółka ul. Sikorskiego 66
  • NIP: 545-100-10-62
  • REGON: 050073833