fbpx

METAL-FACH Technika Grzewcza

Producent kotłów c.o.

Kotły posiadają certyfikat EcoDesign i 5 klasy, kwalifikują się do dofinansowania w programie “Czyste Powietrze”.

Historia METAL-FACH Technika Grzewcza

METAL-FACH Technika Grzewcza jest doświadczonym producentem kotłów c.o. Produkujemy wysokiej klasy kotły centralnego ogrzewania na pellet (biomasę) oraz inne paliwa takie jak drewno czy ekogroszek. Przedsiębiorstwo zostało założone przez Jacka Kucharewicza i istnieje na Polskim rynku od 1989 roku. Siedziba firmy znajduje się w północno-wschodniej części kraju w województwie podlaskim, w miejscowości Sokółka.
Wieloletnie doświadczenie pozwoliło stworzyć nam niepowtarzalne warunki produkcyjne i usługowe z myślą o Tobie, kliencie końcowym, jak i naszych dystrybutorach. Produkowane piece spalają różnego rodzaju paliwa, a stosowana automatyka zapewnia wysoki komfort użytkowania. Nieustannie modernizowana i ulepszana oferta produktów trafia idealnie w preferencje każdego klienta. Produkowane kotły spełniają wszystkie kryteria standardów energetycznych, jak i ekologicznego takich jak certyfikaty 5 klasa i EcoDesign. Z dumą możemy przyznać, że wszystkie nasze kotły posiadają deklarację zgodności oraz certyfikaty kwalifikujące nasze piece do programu Czyste powietrze.
Przed dopuszczeniem produktów do sprzedaży, kotły przechodzą dokładne badania techniczne i jakościowe. Kotły dostępne są w punktach sprzedaży na terenie całej Polski, Europy, Azji, Skandynawii i Ameryki Południowej.
Dostosowujemy rozwiązania do indywidualnych potrzeb klienta. Nasi specjaliści doskonale rozumieją Twoje potrzeby, chętnie doradzą i odpowiedzą na wszelkie pytania dotyczące kotłów c.o.

Podejmowane działania

Targi i dni otwarte

Bierzemy udział w wielu imprezach targach i dniach otwartych.

Szkolenia

Organizujemy liczne szkolenia dla instalatorów z Polski i zagranicy związane z naszymi produktami.

Sponsoring

Jesteśmy sponsorem licznych imprez sportowych oraz wydarzeń kulturowych w naszym regionie oraz wspieramy wiele klubów sportowych.

Działalność charytatywna

Bierzemy udział w wielu akcjach i działaniach charytatywnych.

Nagrody i wyróżnienia

METAL-FACH Technika Grzewcza to jeden z czołowych producentów kotłów c.o. w Polsce! Nagrody i wyróżnienia przyznane producentowi kotłów, to wynik konsekwentnie realizowanej strategii rozwoju ukierunkowanego na dbanie o środowisko i wysoką sprawność urządzeń. Różnorodność przyznanych nagród świadczy o wszechstronności działań podejmowanych przez firmę, są one m.in. wyrazem uznania dla wyników niezawodności, zaufania, referencji dla marki, a także zaangażowania w badania i rozwój a tym samym w nowe technologie systematycznie wprowadzane w produktach.

Kontakt ogólny:

Otwarte:

 • Pon.-Pt. 07: 00-15:00
 • Tel. +48 85 711 94 54
 • E-mail: sprzedaz@metalfach.com.pl

Social Media:

Kontakt serwis:

Kotły c.o.:

 • Pon.-Pt. 7:00-20:00
 • Tel. +48 85 711 94 56
 • E-mail: serwis.kotly@metalfach.com.pl

Kontakt serwis:

Pompy ciepła:

 • Pon.-Pt. 7:00-15:00
 • Tel. +48 85 711 94 54 wew. 12
 • E-mail: serwis.pompy@metalfach.com.pl

Dane adresowe:

METAL-FACH Technika Grzewcza
Sp. z o.o.

 • ul. Sikorskiego 66, 16-100 Sokółka, Polska
 • NIP: 545-182-60-12
 • REGON: 523566030

Jak dojechać: