Historia Firmy

METAL-FACH Technika Grzewcza

O Firmie METAL-FACH Technika Grzewcza

METAL-FACH Technika Grzewcza

METAL-FACH Technika Grzewcza jest polską, dynamicznie rozwijającą się firmą, produkującą wysokiej klasy kotły centralnego ogrzewania. Przedsiębiorstwo zostało założone przez Jacka Kucharewicza i istnieje od 1989 roku. Siedziba firmy znajduje się w północno-wschodniej części kraju w województwie podlaskim w miejscowości Sokółka.

METAL-FACH Technika Grzewcza w wyniku wieloletniej działalności stworzył niepowtarzalne warunki produkcyjne i usługowe z myślą o odbiorcy indywidualnym jak i dystrybutorach. Produkowane kotły centralnego ogrzewania spalają różnego rodzaju paliwa, a stosowana automatyka zapewnia wysoki komfort użytkowania. Nieustannie modernizowana i ulepszana oferta umożliwia wytwarzanie kotłów spełniających wszystkie kryteria standardu energetycznego, jak i ekologicznego. Z dumą możemy przyznać, że wszystkie nasze kotły posiadają deklarację zgodności oraz dodatkowe certyfikaty potwierdzające uzyskanie 5 klasy kotła jak i EcoDesign.

Przed dopuszczeniem produktów do sprzedaży, kotły przechodzą dokładne badania techniczne i jakościowe. Kotły dostępne są w punktach sprzedaży na terenie całej Polski, Europy, Azji, Skandynawii i Ameryki Południowej.

METAL-FACH Technika Grzewcza dostosowuje rozwiązania do indywidualnych potrzeb klienta. Dzięki odpowiednio dobranej kadrze pracowniczej przedsiębiorstwo zapewnia doskonałe doradztwo techniczne oraz indywidualną obsługę. Zapraszamy do współpracy firmy handlowe, które poszukują partnera rzetelnego i odpowiedzialnego.

Czym się zajmujemy?

METAL-FACH Technika Grzewcza bierze udział w wielu imprezach targach i dniach otwartych. Organizujemy liczne szkolenia dla instalatorów z Polski i zagranicy związane z naszymi produktami. Jesteśmy sponsorem licznych imprez w naszym regionie oraz wspieramy wiele klubów sportowych.

Co produkujemy?

METAL-FACH Technika Grzewcza to firma zajmująca się produkcją wysokiej klasy kotłów c.o. na paliwo pellet oraz eko groszek, spełniające najsurowsze wymogi środowiskowe certyfikatów EcoDesign, 5 Klasy, TÜV Rheinland, Bimschv2.

 

 

Kontakt z Nami

METAL-FACH Jacek Kucharewicz

16-100 Sokółka ul. Sikorskiego 66

Tel. +48 85 711 94 54

NIP: 545-100-10-62

REGON: 050073833