fbpx

METAL-FACH Technika Grzewcza

PRODUCENT KOTŁÓW C.O.

Kotły posiadają certyfikat EcoDesign i 5 klasy, kwalifikują się do dofinansowania w programie “Czyste Powietrze”.

Czym się zajmujemy?

Wieloletnie doświadczenie w produkcji kotłów na pellet i ekogroszek!

Szukasz kotła na pellet lub eko groszek? METAL-FACH Technika Grzewcza jest producentem pieców c.o. długim doświadczeniem. Produkujemy wysokiej klasy kotły centralnego ogrzewania na biomasę oraz inne paliwa. Przedsiębiorstwo zostało założone przez Jacka Kucharewicza i istnieje na Polskim rynku od 1989 roku. Siedziba firmy znajduje się w północno-wschodniej części kraju w województwie podlaskim, w miejscowości Sokółka.
Wieloletnie doświadczenie pozwoliło stworzyć nam niepowtarzalne warunki produkcyjne i usługowe z myślą o Tobie, kliencie końcowym, jak i naszych dystrybutorach. Produkowane piece spalają różnego rodzaju paliwa, a stosowana automatyka zapewnia wysoki komfort użytkowania. Nieustannie modernizowana i ulepszana oferta produktów trafia idealnie w preferencje każdego klienta. Produkowane kotły spełniają wszystkie kryteria standardów energetycznych, jak i ekologicznego takich jak certyfikaty 5 klasa i EcoDesign. Z dumą możemy przyznać, że wszystkie nasze kotły posiadają deklarację zgodności oraz certyfikaty kwalifikujące nasze piece do programu Czyste powietrze.
Przed dopuszczeniem produktów do sprzedaży, kotły przechodzą dokładne badania techniczne i jakościowe. Kotły dostępne są w punktach sprzedaży na terenie całej Polski, Europy, Azji, Skandynawii i Ameryki Południowej.
Dostosowujemy rozwiązania do indywidualnych potrzeb klienta. Nasi specjaliści doskonale rozumieją Twoje potrzeby, chętnie doradzą i odpowiedzą na wszelkie pytania dotyczące kotłów c.o.

Podejmowane działania

Targi i dni otwarte

Bierzemy udział w wielu imprezach targach i dniach otwartych.

Szkolenia

Organizujemy liczne szkolenia dla instalatorów z Polski i zagranicy związane z naszymi produktami.

Sponsoring

Jesteśmy sponsorem licznych imprez sportowych oraz wydarzeń kulturowych w naszym regionie oraz wspieramy wiele klubów sportowych.

Działalność charytatywna

Bierzemy udział w wielu akcjach i działaniach charytatywnych.

Nagrody i wyróżnienia

Jeden z czołowych producentów kotłów c.o. w Polsce!

Nagrody i wyróżnienia przyznane producentowi kotłów METAL-FACH Technika Grzewcza, to wynik konsekwentnie realizowanej strategii rozwoju ukierunkowanego na dbanie o środowisko i wysoką sprawność urządzeń. Różnorodność przyznanych nagród świadczy o wszechstronności działań podejmowanych przez firmę, są one m.in. wyrazem uznania dla wyników niezawodności, zaufania, referencji dla marki, a także zaangażowania w badania i rozwój a tym samym w nowe technologie systematycznie wprowadzane w produktach.