Zaznacz stronę

Kontakt z firmą METAL-FACH Technika Grzewcza

Kontakt ogólny

METAL–FACH Jacek Kucharewicz

16-100 Sokółka ul. Sikorskiego 66
Tel. 85 711 94 54
NIP: 545-100-10-62
REGON: 050073833

Dział handlowy

Mariusz Matuszkiewicz

Specjalista ds. sprzedaży

Tel. 85 711 94 54 wew. 28
Kom. +48 695 05 60 66
E-mail: m.matuszkiewicz@metalfach.com.pl

Sławomir Dymowski

Specjalista ds. sprzedaży hurtowej

Woj: śląskie, opolskie, łódzkie, świętokrzyskie, małopolskie, podkarpackie
Kom. +48 721 20 10 10
E-mail: s.dymowski@metalfach.com.pl

Rafał Szelest

Specjalista ds. sprzedaży hurtowej

Woj: lubuskie, dolnośląskie, wielkopolskie, pomorskie, zachodnio-pomorskie, kujawsko-pomorskie
Kom. +48 695 05 60 45
E-mail: r.szelest@metalfach.com.pl

Paweł Wyszołmirski

Specjalista ds. sprzedaży hurtowej

Woj: warmińsko-mazurskie, podlaskie, mazowieckie, lubelskie
Kom. +48 609 34 10 10
E-mail: p.wyszolmirski@metalfach.com.pl

Sprzedaż zagraniczna

Paweł Czepiel

Specjalista ds. sprzedaży zagranicznej

Język: rosyjski, angielski
Tel. 85 711 94 54 wew. 17
Kom. +48 663 45 32 22
E-mail: p.czepiel@metalfach.com.pl

Dział serwisu

INFOLINIA

Tel. 858 88 00 11
E-mail: serwis.kotly@metalfach.com.pl
Poniedziałek-Piątek (6:00-20:00)
Sobota (8:00-16:00)
Niedziela i święta (10:00-14:00)

Krzysztof Borowski

Kierownik ds. serwisu

Tel. 85 711 94 54, wew. 12
Kom. +48 693 21 81 23
E-mail:  k.borowski@metalfach.com.pl

Dział logistyki

Grzegorz Domanowski

Kierownik ds. logistyki

Tel. 85 711 94 54 wew. 19
E-mail: g.domanowski@metalfach.com.pl

Dział produkcji

Eliasz Kasperuk

Kierownik ds. produkcji

Tel. 85 711 94 54 wew. 15
Kom. +48 695 05 60 66
E-mail: e.kasperuk@metalfach.com.pl

Dział marketingu

Paweł Małachwiej

Specjalista ds. marketingu

Tel. 85 711 94 54 wew. 18
Kom. +48 697 17 95 10
E-mail: p.malachwiej@metalfach.com.pl

Łukasz Olszewski

Specjalista ds. marketingu

Tel. 85 711 94 54 wew. 18
E-mail: l.olszewski@metalfach.com.pl

Dział księgowości

Tel. 85 711 94 54 wew. 16
Fax 85 711 94 54 wew. 30
E-mail: mf.ksiegowosc@metalfach.com.pl

Inspektor ochrony danych

Janusz Pydyś

Kom. +48 881 95 16 75
E-mail: j.pydys@metalfach.com.pl

 

 

Kontakt z Nami

METAL-FACH Jacek Kucharewicz

16-100 Sokółka ul. Sikorskiego 66

Tel. +48 85 711 94 54

NIP: 545-100-10-62

REGON: 050073833