fbpx

METAL-FACH Technika Grzewcza

KONTAKT

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania, skontaktuj się z nami!

METAL-FACH Jacek Kucharewicz

Adres: 16-100 Sokółka ul. Sikorskiego 66
NIP: 545-100-10-62
REGON: 050073833

E-mail: sprzedaz@metalfach.com.pl

Telefon: +48 85 711 94 54

Sprzedaż krajowa

Sprzedaż krajowa

(Kontakt ogólny)

Tel. +48 85 711 94 54 wew. 28
E-mail: sprzedaz@metalfach.com.pl
Poniedziałek-Piątek (7:00-15:00)

Paweł Wyszołmirski

Specjalista ds. sprzedaży

Woj: warmińsko-mazurskie, podlaskie, mazowieckie, lubelskie.
Kom. +48 609 34 10 10
E-mail: p.wyszolmirski@metalfach.com.pl

Sławomir Dymowski

Specjalista ds. sprzedaży

Woj: śląskie, opolskie, łódzkie, świętokrzyskie, małopolskie, podkarpackie.
Kom. +48 721 20 10 10
E-mail: s.dymowski@metalfach.com.pl

Rafał Szelest

Specjalista ds. sprzedaży

Woj: lubuskie, dolnośląskie, wielkopolskie, pomorskie, zachodniopomorskie, kujawsko-pomorskie.
Kom. +48 695 05 60 45
E-mail: r.szelest@metalfach.com.pl

Mariusz Matuszkiewicz

Specjalista ds. sprzedaży

Kom. +48 695 05 60 66
E-mail: m.matuszkiewicz@metalfach.com.pl
Poniedziałek-Piątek (7:00-15:00)

Sprzedaż zagranica

Paweł Czepiel

Kierownik ds. eksportu
Język: rosyjski, angielski

Tel. +48 85 711 94 54 wew. 17
Kom. +48 663 45 32 22
E-mail: p.czepiel@metalfach.com.pl
Poniedziałek-Piątek (7:00-15:00)

Panele fotowoltaiczne

Sprzedaż Fotowoltaiki

(Kontakt ogólny)

Tel. +48 661 941 010
E-mail: fotowoltaika@metalfach.com.pl
Poniedziałek-Piątek (7:00-15:00)

Dział serwisu

Serwis

(Kontakt ogólny)

Tel. +48 85 711 94 56
E-mail: serwis.kotly@metalfach.com.pl
Poniedziałek-Piątek (7:00-20:00) | Sobota (8:00-16:00) | Niedziela i święta (10:00-14:00)

Krzysztof Borowski

Kierownik ds. serwisu

Tel. +48 85 711 94 54 wew. 12
E-mail: k.borowski@metalfach.com.pl
Poniedziałek-Piątek (7:00-15:00)

Dział produkcji

Eliasz Kasperuk

Kierownik ds. produkcji

Tel. +48 85 711 94 54 wew. 15
Kom. +48 660 79 17 94
E-mail: e.kasperuk@metalfach.com.pl

Dział logistyki

Grzegorz Domanowski

Kierownik ds. logistyki

Tel. +48 85 711 94 54 wew. 19
E-mail: g.domanowski@metalfach.com.pl

Dział marketingu

Paweł Małachwiej

Brand Manager

Tel. +48 85 711 94 54 wew. 18 | Kom. +48 697 179 510
E-mail: p.malachwiej@metalfach.com.pl
Poniedziałek-Piątek (7:00-15:00)

Łukasz Olszewski

Specjalista ds. marketingu

Tel. +48 85 711 94 54 wew. 18
E-mail: l.olszewski@metalfach.com.pl
Poniedziałek-Piątek (7:00-15:00)

Dział księgowości

Księgowość

(Kontakt ogólny)

Tel. +48 85 711 94 54 wew. 16 | Fax +48 85 711 94 54 wew. 30
E-mail: mf.ksiegowosc@metalfach.com.pl
Poniedziałek-Piątek (7:00-15:00)

Inspektor ochrony danych

Janusz Pydyś

Kom. +48 881 95 16 75
E-mail: j.pydys@metalfach.com.pl
Poniedziałek-Piątek (7:00-15:00)